Товарна біржа КМЕ впроваджує нову рубрику «Огляд ринків зернових та олійних культур»

Наші новини, Огляд ринків зернових та олійних культур
зерно сша огляд ринку
До Вашої уваги огляд ринку зернових культур після виходу звіту USDA:

Ситуація на ринку зернових продуктів США стала дуже напруженою, у зв’язку з погіршенням прогнозу врожайності та валового збору кукурудзи в країні. В понеділок торги проходили на середніх обсягах (486 тис. контрактів), але ціна на кукурудзяні ф’ючерси практично не змінилася. В день виходу звіту, ринок отримав прогноз МСГ США, що перевершив найбільш песимістичні очікування трейдерів. Очікується скорочення обсягів виробництва зернової на понад 34 млн тонн. Середній обсяг укладених угод коливається близько 800 тис. контрактів адже крупні інвестори будуть нарощувати позиції в очікуванні подальшого зростання цін.

Прогноз USDA для світового ринку пшениці є більш сприятливим, однак, інвестори розуміють, що кореляція між два культурами є високою, а відтак недостача кукурудзи може бути компенсованою з боку пшениці. Після виходу звіту американського МСГ, пшеничні ф’ючерси в Чикаго потягнулися за трендом на ринку кукурудзи. Після виходу звіту американського МСГ USDA, пшениця зросла в ціні до 190,33 долл США/т (+3,86 долл/т), а кукурудза – до 168,4 долл США/т (+5 долл США/т).

З огляду на негативні прогнози щодо ситуації з посівами в США, зниженим рівнем перехідних залишків, аналітики КМЕ очікують подальшого зростання цін з короткими періодами корекції як мінімум в найближчі 2 тижні.

Мінеральні добрива від виробника з

відтермінуванням оплати до 6 місяців