Товарна біржа КМЕ представила оптимізовану торгову онлайн-систему

Діяльність КМЕ, Наші новини
KME-товарна-біржа-україна-мінеральні-добрива

Товарна біржа Kyiv Mercantile Exchange | КМЕ – компанія з сучасним підходом до бізнесу. Ми власноруч розробили нашу електронну систему торгів. КМЕ успішно реалізує сучасні інструментарії біржової торгівлі: двосторонній аукціон (т. зв. «біржовий стакан»), електронний документообіг, анонімність заявок, принцип «поставка проти платежу» тощо.

Товарна онлайн-біржа КМЕ надає своїм клієнтам тільки передові та оптимізовані послуги на ринку. Тому у грудні 2018 року було презентовано оновлену торгову онлайн-систему торгів.

Головні переваги оновленої онлайн-системи КМЕ:
  • Торговий майданчик на товарній біржі функціонує за системою «біржового стакану» – в Україні компанія КМЕ єдина надає таку можливість.
  • Всі елементи здійснюються в рамках однієї програми, а процеси проводяться віддалено і швидко.
  • Для ознайомлення контрагентів – оновлений розділ з графіком торгів та аналітикою ринку.
  • Всі дані про здійснені угоди зберігаються у системі з використанням передової технології з убезпечення даних. При цьому у наявності можливість зберегти інформацію на власному пристрої.

У світлі сучасних цифрових рішень нікого вже не здивувати введенням електронного документообігу. Однак у КМЕ не зупиняються на малих рішеннях. Тому відтепер на торговому майданчику ТБ КМЕ всі електронні договори можна закріплювати віддалено – електронним цифровим підписом (ЕЦП) різних АЦСК (акредитованих центрів сертифікації ключів).

При цьому весь процес угоди – від заявки і до підписання договору, здійснюється в електронному форматі. Ми прискорили торговий процес і зробили ще один впевнений крок назустріч передовим технологіям.

Користуватися онлайн-системою просто: для участі у торгах потрібен тільки комп’ютер та доступ до інтернет-мережі. Зареєструватися можна швидко і з будь-якої віддаленої точки. Документи також завантажуються онлайн в спеціальну електронну форму.

У новій версії онлайн-системи КМЕ обмін інформацією між контрагентами відбувається миттєво, а перевірка повноважень підписантів відбувається автоматично. Всі укладені договори можна переглядати онлайн в особистому кабінеті і в будь-який момент завантажувати на особисті електронні носії.

За проханням деяких клієнтів ми залишили можливість підписання договорів на паперових носіях (за бажанням).

Торгова онлайн-система від Товарної біржі Kyiv Mercantile Exchange – проста платформа для торгівлі. Вона сприяє прямому спілкуванню покупця і продавця, а також допомагає формувати адекватну ринкову ціну. Реєструючись в даній онлайн-системі, ви заощаджуєте головний ресурс – свій час. А також отримуєте гарантовано якісні послуги для свого бізнесу.

За детальною консультацією звертайтеся за телефоном: +38 044 221 9888, або переходьте на сайт kme.ua.

***

Для довідки: Kyiv Mercantile Exchange – українська товарна онлайн-біржа. Реалізує світові стандарти біржових торгів на ринках сільськогосподарської, хімічної та нафто- продукції України. За 2018 рік сумарний оборот торгів на Kyiv Mercantile Exchange перевищив 2,6 млрд грн.

 

Мінеральні добрива від виробника з

відтермінуванням оплати до 6 місяців