Спецпропозиція від КМЕ та DeKaart: аналіз поля всього за 1 грн

Наші новини
анализ почвы, точное земледелие, удобрения,

Аналіз ґрунту – це необхідний інструмент для підвищення врожайності поля. Проводити його вкрай важливо, адже саме за результатами аналізу визначають потенціал поля, його родючість та систему удобрювання рослин.

Товарна біржа КМЕ викупила 10 000 га у компанії DeKaart послугу агрохімічного аналізу ґрунту.

В результаті перевірки поля всього за 1 гривню замовник отримує розгорнутий аналіз ґрунту – дізнається про вміст органічної речовини і кислотність, доступні форми елементів (ZN, CU, MN, MG, FE, B). А також місткість азоту, фосфору, калію і сірки, ємність катіонного обміну та нітріфікаційну здатність. Також аграрій отримує звіт з рекомендаціями щодо внесення добрив.


З кожним днем кількість доступних для аналізу гектарів зменшується! Щоб скористатися пропозицією, потрібно залишити заявку на сайті promo.kme.rqoon.com або зателефонувати за номером телефону +38 (044) 219-47-47.
Поспішайте отримати аналіз свого поля всього за 1 гривню!


Раніше за загальноприйнятими нормами агрохіманаліз робили нечасто – раз на три роки, що певним чином пов’язано з ланкою сівозміни, що якраз змінюється раз у три роки. На сьогодні загальноприйнятим вважається робити агроаналіз раз на рік. На ділянках, що вимагають більш уважного підходу, бажано робити частіше – до двох разів на рік.

Хто зацікавлений в аналізі полів? Проводити його слід всім фермерським господарствам, які прагнуть отримати стабільний урожай. Фахівці перевіряють поле безпосередньо перед внесенням добрив, і визначають, у чому ґрунт має найбільшу потребу.

Досвідчені фермери знають, що проводити цю процедуру краще всього восени – відразу після збору врожаю. І якраз зараз компанія КМЕ спільно з компанією DeKaart проводить лімітовану акцію, щоб допомогти українським аграріям правильно підготувати свої поля за доступною ціною. Основна мета акції – забезпечити якісний агрохіманаліз ґрунту, який проводиться кращими фахівцями у своїй сфері.

Професіоналізм фахівців міжнародної компанії DeKaart гарантує якісний відбір зразків і своєчасне обстеження. А точна фіксація координат і місця відбору є важливим елементом землеробства і фундаментом для формування рішень.

Візитна картка компанії – моніторинг стану посівів і обстеження полів. Співробітниками DeKaart обстежено вже більше 480 тисяч гектарів. Важливим фактором у їх роботі є співпраця з передовими лабораторіями ЄС і США. Завдяки цьому аналіз всіх зразків компанія проводить в найкоротші терміни.

 


Товарна біржа КМЕ має сучасний підхід до бізнес-рішень і амбітні плани розвитку. Основний напрямок діяльності – біржовий товарний ринок в Україні.

Мінеральні добрива від виробника з

відтермінуванням оплати до 6 місяців