Керівник товарної біржі КМЕ Віталій Леончук виступив на ODESA AGROCHEM FORUM 2018

Наші новини


Представники Товарній біржі КМЕ відвідали 6-й щорічний агрохімічний форум в місті Одеса – ODESA AGROCHEM FORUM 2018. Захід, організований Інформаційно-аналітичним агентством «Інфоіндустрія», зібрав фахівців і вчених аграрного і хімічного секторів, представників передових агрокомпаній, ТОП-менеджерів, інвесторів і консультантів з усіх куточків країни.

У цьому році на зустрічі аграріїв обговорювалися важливі для галузі теми. Були підняті питання альтернативних джерел фосфору і калію та нових регіонів імпортних поставок. Поговорили про розвиток логістики і розширення сервісів для учасників ринку мінеральних добрив.

Ефективний бізнес вимагає вивчення та аналізу ринку, і саме на агрофорумі учасники змогли в повному обсязі обговорити тенденції нових каналів збуту і купівлі продукції. Також мова зайшла про нові торгові сервіси, що стають діючим інструментом в продажах і закупівлях.

В рамках конференції виступив директор компанії КМЕ Віталій Леончук. Зі сцени форуму він презентував свою організацію для широкої аудиторії і розповів про головні переваги співпраці з таким сучасним інструментом як товарна онлайн-біржа.

Зокрема, в озвученій інформації для аграріїв-контрагентів були детально описані ключові кроки приєднання до онлайн-системі. Важливо відзначити, що усі ці дії – безоплатні. Тобто саме введення в біржову торгівлю, що складається з акредитації, підключення до торгової системи безпосередньо для участі в торгах, навчальних семінарів та тренінгів, які роз’яснюють консультацій фахівців – проходить у зрозумілому для клієнта і зручному режимі, що не вимагає фінансових вливань. А з усіма нюансами біржової торгівлі клієнта ознайомлять фахівці компанії КМЕ.

«В даному випадку, нове – не означає складне.
Нове від КМЕ – це сучасно, вигідно і безпечно! »
CEO КМЕ Віталій Леончук

Рядовому аграрію, що проводить багато часу «в полі» – серед своїй стихії, не важко буде без особливих проблем вникнути у специфіку такого виду торгівлі. А фахівці з КМЕ усесторонньо у цьому допоможуть.

Як працює біржа? Припустимо, ви як клієнт вирішили придбати мінеральні добрива через платформу KME. Для цього слід залишити заявку на сторінці сайту з відповідним товаром. Далі з вами зв’язується менеджер для уточнення деталей і передає замовлення на розгляд брокеру, який, в свою чергу, організовує закупівлю через товарну біржу.

Для реалізації своєї продукції за допомогою біржі клієнт залишає заявку на сайті КМЕ і з ним пов’язується брокер. Далі біржа приймає від продавця пакет документів, акредитує його, розробляє стратегію продажів і допомагає вивести товар на торгівельний майданчик КМЕ.

В результаті, КМЕ пропонує універсальну платформу для спрощеного взаємодії з біржовим ринком мінеральних добрив. За допомогою цієї платформи агропідприємства і фермери можуть закуповувати мінеральні добрива (селітру, карбамід, карбамідно-аміачні суміші) у виробників за мінімальною ціною без залучення посередників.

КМЕ – не посередник! Клієнт не переплачує за товар під час співпраці з біржою. А усі угоди, що проводяться за її допомогою, відзначаються швидкістю і надійністю. Продавець гарантовано отримає оплату за свою продукцію, а покупець точно дочекається поставки купленого товару. Важливо додати, що компанія реалізує в життя форвардну систему продажів і незабаром запускає інструмент SWAP-контрактів

«Механізми електронної торгівлі також допомагають розвитку організованого ринку в Україні та ринкового формування цін»
CEO КМЕ Віталій Леончук

Не варто боятися, що ваші особисті дані і цінна інформація виявляться під загрозою, тому що зберігаються «десь в електронному форматі». Всі документи захищено за допомогою передової технології Blockchain.

У компанія КМЕ впевнені – Україна вже готова до переходу на новий рівень торгівлі. До бізнесу, в якому відсутні тіньові схеми і корупція, а інтереси продавця і покупця захищені рівною мірою. Приєднуйтесь і ви до біржової онлайн-системі. Особисто оцініть усі переваги технологій майбутнього!